...

Máte dotaz? Chcete poradit?

Po–Pá: 8.00–18.00
Služby pro velké firmy

Splníme cíl, který nám nastavíte.​

Individual Business Program pro velké firmy

Know how, nástroje, strategie a cílená podpora, které potřebujete pro dosažení dlouhodobého růstu a naplnění ambiciózních vizí.

Know how, nástroje, strategie a cílená podpora, které potřebujete pro dosažení dlouhodobého růstu a naplnění ambiciózních vizí.

Naši klienti pochází z různých oblastí a velikostí firem.

alza
vodafone
equa-bank
logo cyrrus
zoot
Shoptet logo
benzina

Vytvoříme strategický plán, agilně ho odřídíme, a díky tomu splníme vaše cíle (KPI)

První setkání nastavuje směr: definujeme klíčové cíle a očekávání. Díky vstupnímu auditu, který následuje, nastavujeme strategii a plán, který zahrnuje vše od konkrétních workshopů, přes konzultace, tvorbu materiálů a procesů, které vám pomáháme implementovat, a klidně s vámi vyrazíme i do terénu. Vše děláme s jasným a měřitelným cílem.

Naše spolupráce vás bude stále vybavovat: od vytvoření potřebných materiálů, přes realizaci plánovaných kroků, až po jejich aplikaci v praxi s následným tréninkem a kontinuální zpětnou vazbou. Průběžně hodnotíme každý krok, upravujeme strategie podle aktuálních potřeb a v závěru spolupráce poskytneme hodnocení celého procesu a návrh na další postup. Cesta může být libovolně dlouhá – od řádů měsíců až po roky, vždy s cílem dosáhnout stanovených cílů (KPI) a maximalizovat váš úspěch a růst!