...

Máte dotaz? Chcete poradit?

Po–Pá: 8.00–18.00
Služby pro firmy

Služby pro firmy

Posuňte svou firmu / tým na novou úroveň v konkrétní oblasti

Vyberte si oblast, ve které chcete dosáhnout výraznějšího úspěchu a díky strategické spolupráci, konzultacím nebo workshopům jej i dosáhnete.

Krok za krokem společně s vámi za vyššími výsledky.

S 94 % našich klientů jsme dosáhli stanovených cílů. 100 % klientů hodnotí naši spolupráci jako prospěšnou. Jsme praktici, kteří jdou po výsledcích.

Zvýšení efektivity obchodního týmu, více prodejů svých služeb, či produktů nebo adaptace na novou konkurenci. To vše vyžaduje nový vhled, strategický přístup a plán, který společně s vámi realizujeme v praxi.

Přechod do aktivního prodeje, zefektivnění celého obchodního procesu, strategie up-sellu / cross-sellu i adaptace na nově vzniklou konkurenci. To vše vyžaduje realizaci efektivní obchodní strategie, kterou společně s vámi zrealizujeme a převedeme do praxe.

Posun týmů díky efektivnímu vedení lidských zdrojů, inovace náborových procesů a pohovorů, retence stávajících zaměstnanců. To vše vyžaduje efektivní strategii, inovativní přístupy a plány pro rozvoj vašich lidí, které společně s vámi přesuneme do praxe.

Zvýšení efektivity vašich zaměstnanců důkladnou revizí výkonu, přerozdělení kompetencí i revize systému práce. To vše vyžaduje nový vhled, strategický přístup a plán, který společně s vámi realizujeme v praxi.

Implementace potřebných změn, minimalizace možný rizik, řádná prioritizace aktivit i těžká rozhodnutí. To vše vyžaduje nový vhled, strategický přístup a akční kroky, které s vámi realizujeme v praxi.

Uvedení nového produktu/služby na trh, vyšší obchodní výsledky, identifikování ziskových a neziskových produktů/služeb. To vše vyžaduje důkladný finanční audit, odřízení financí a adakvátně postavený byznys plán, který společně s vámi zrealizujeme a odřídíme.

Tvorba a inovace call scriptů, komunikace na chatu, zlepšení dovedností operátorů, funkční metody, ale i nástroje ke zvýšení efektivity operátorů. To vše pro vaši lepší a výkonnější zákaznickou péči.

Nalezení správného trhu i té správné chvíle, analýza konkurence i strategie vstupu na nový trh. To vše vyžaduje odborný vhled, důkladnou analýzu, strategický přístup i plán, který společně s vámi realizujeme v praxi.

Specialisté, kteří vás dovedou k dosažení stanovených cílů.

O naplnění vašich KPI se postarají specialisté z praxe, kteří vědí, co dělají a dokazují své výsledky napříč obory.

CEO | Specialista na zvyšování ziskovosti, vedení týmů a obchod (founder Prospirio)

Co-founder | Specialista na tvorbu byznys strategií a propojení marketing & sales (founder Channel Partners holding)

CSO | Specialista na zvyšování výkonnosti obchodu (founder BoostUp, ex-Head of Development)

Specialista na strategické řízení (founder Česká Podnikatelská Aliance & IMCO)

Případové studie

Přečtěte si více o tom, jakých výsledků dosáhli naši klienti pod vedením specialistů z týmu Prospirio.

ABZAKOVO je česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice má pobočky v Praze, Hradci ...
Největší provozovatel kontaktních center se na nás obrátil, když se jim dlouhodobě nedařilo zvyšovat prodejní cíle u Vodafonu a zároveň ...
Firma BezPlýtvání s námi navázala dlouhodobou spolupráci z důvodu zvýšení zisku, úspěšnosti obchodníku a zrychlení adaptace nováčků. Jak se nám ...
Firma Extéria s námi navázala dlouhodobou spolupráci hlavně z důvodu rozšíření obchodního týmu a nastavení strategie náboru. Jak jsme toho ...