...

Máte dotaz? Chcete poradit?

Po–Pá: 8.00–18.00
Napsali o nás

Specialisté z Prospirio v médiích

Rádi chodíme sdílet naše know how a dlouholeté zkušenosti do různých médií. Naši specialisté píší články, chodí do podcastů nebo reagují svými komentáři na různé aktuality.

Rádi chodíme sdílet naše know how a dlouholeté zkušenosti do různých médií. Naši specialisté píší články, chodí do podcastů nebo reagují svými komentáři na různé aktuality.

27.9.2023
Společně s Karlem Dytrychem v podcastu probírají, jaké jsou zásady správného manažera, jak efektivně motivovat zaměstnance anebo Petrovu výpravu do Mexika. „Podnikání je jako maraton, člověk musí překonávat bolesti,” říká Petr.
28.6.2023
Eduard Hlava představil moderní způsob nasazení CRM s využitím no-code nástrojů a umělé inteligence. Poukázal na vychytávky, které integrace AI do CRM přináší v sales, při práci s fakturami nebo generování souhrnných reportů pro manažery.
13.6.2023
Chcete si ověřit, zda v současnosti vedete váš obchodní tým nejlépe, jak to jde? Zajímá vás, co opravdu funguje a co naopak ne? Specialista na obchod a CEO firmy Prospirio, Petr Bernadič, pro vás sepsal své know-how a dlouholeté zkušenosti.
12.6.2023
V Extéria Market se chceme stále posouvat dopředu, a proto je potřeba sledovat nové trendy, způsoby i procesy a neustále se vzdělávat. Pro obchodníky, manažery i franšízanty pořádáme pravidelná školení a workshopy, na kterých se společně učíme, kde se dají naše postupy vylepšit, z jakých úhlů a nových pohledů můžeme na obchod nahlížet. Prospirio je našim osvědčeným partnerem, který nám vytváří vzdělávací workshopy a školení na míru přesně pro naše potřeby.
17.5.2023
Zvažujete, že začnete podnikat, nebo už jste na začátku své podnikatelské cesty? Pokud ano, pak by Vám nemělo ujít 5 nejčastějších chyb, kterých se lidé dopouštějí na začátku podnikání. Specialista na obchod a prodej, Petr Bernadič z firmy Prospirio, Vám přináší 5 kroků, které Vám pomohou se vyhnout těmto chybám a dosáhnout úspěchu v podnikání. Takže – jdete do toho?
15.5.2023
Úspěšný manažer je efektivní manažer. S rozmyslem plánuje úkoly pro sebe i své podřízené tak, aby dosáhli vynikajících výsledků. Pečlivě organizuje svůj čas. Umí prioritizovat. A nezapomíná na seberozvoj. Chcete být takovým manažerem? Tento checklist od Petra Bernadiče vás udrží na správné cestě.
23.4.2023
Petr Bernadič: Jak komunikovat projekt, za který zákazník rád platí fakturu. Předešlu, že přednáška s velmi slibným názvem nezklamala. Petr coby zkušený specialista na obchod z Prospirio poskytl tipy, jak zákazníka přesvědčit, nejen aby rád zaplatil fakturu, ale ještě aby si řekl o další. Zkrátka o tom, jak budovat s klientem vztah.
14.4.2023
Extéria Market se stále vyvíjí a my se snažíme neustále hledat nové cesty. Je pro nás prioritou vzdělávat nejen sebe, ale i všechny vedoucí oddělení, obchodníky i manažery. Právě díky školení a workshopům se stále posouváme dál a učíme se novým přístupům nejen k obchodu, ale i fungování v naší firmě. Na co se tento workshop zaměřil tentokrát?
11.4.2023
Petr Bernadič prozradil na webináři své nejlepší tipy a triky, jak optimalizovat svou práci a přistupovat k meetingům s klienty, aby vám příprava zabrala co nejméně času. Ukáže nám, jak pracuje s aplikacemi jako jsou: Miro, Spark Mail, Craft nebo Freelo.
16.3.2023
Úspěšný obchodník nemusí mít nejvíce schůzek, klientů v pipeline ani největší prodeje – i když to samotné o něčem svědčí. Je to ten obchodník, který přináší největší hodnotu zákazníkům, sobě i samotné firmě. Nejde o to, abyste bezhlavě vyvíjeli co největší aktivitu, ale abyste pracovali chytře. Více v článku od Petra Bernadiče.
19.9.2022
V kategorii „Aktivního učení a rozvoje“ získala společnost Conectart pozornost díky spolupráci s Vodafone a Prospirio, kdy operátoři půl roku prohlubovali své znalosti na poli kontaktních center a komunikace se zákazníkem.
22.6.2022
Učte se, jak upřímně obchodovat v jakékoliv fázi vaší obchodní cesty, a to od člověka, který se nebojí si své klienty vybrat, od Filipa Soukupa!

Přihlaste se k odběru novinek a získejte navíc ZDARMA e-book na často kladenou otázku "Jak prodat i s vyšší cenou"

Každý týden se můžete těšit na rady a tipy ze světa obchodu a podnikání, které vás budou posouvat k lepším výsledkům. E-book je skvělým začátkem pro tvorbu prodejní strategie, ve které se zákazník nerozhoduje podle nejnižší ceny, ale na základě hodnoty, kterou on sám v produktu vidí.

Odeslaním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Počkejte ☝️ Už koluje po vašem obchodním oddělení PlayBook prodejních stylů? Stáhněte si ho ZDARMA

Odpoví vám na otázky jako:
⏱️ Jak uzavírat obchody rychleji a s menší námahou?
🤝 Jak mít dlouhodobě výkonný obchodní tým
💰 Jak duplikovat výsledky nejlepšího obchodníka?