...

Máte dotaz? Chcete poradit?

Po–Pá: 8.00–18.00
Pro media

Pro média

Místo, kde najdete ty nejaktuálnější tiskové zprávy a informace, které odrážejí naše inovace a strategie v různých odvětvích. Pro pravidelné aktualizace a exkluzivní náhledy do našich projektů sledujte tuto sekci.

Praha, 25. ledna 2024 – Ve světě obchodu a podnikání se vynořují profesionálové, kteří nejsou pouze lídry, ale také vizionáři ...
Praha, 19. prosince 2023 – Poradenská společnost Prospirio, která pomáhá klientům k dlouhodobé udržitelnosti podnikání a obchodu, plánuje rozšíření své působnosti na zahraniční trhy. V České republice se již ...

Přihlaste se k odběru novinek a získejte navíc ZDARMA e-book na často kladenou otázku "Jak prodat i s vyšší cenou"

Každý týden se můžete těšit na rady a tipy ze světa obchodu a podnikání, které vás budou posouvat k lepším výsledkům. E-book je skvělým začátkem pro tvorbu prodejní strategie, ve které se zákazník nerozhoduje podle nejnižší ceny, ale na základě hodnoty, kterou on sám v produktu vidí.

Odeslaním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Ještě než odejdete...

Připojte se k dalším 7352 majitelům firem, manažerům a obchodníkům, kteří odebírají naše novinky a tipy pro obchod a podnikání a získejte ebook cena versus hodnota.