...

Máte dotaz? Chcete poradit?

Po–Pá: 8.00–18.00
Reference

Reference

Pomohli jsme k vyšším obchodním výsledkům více než 24 000 obchodníkům, manažerům, operátorům, account manažerům, ředitelům a majitelům firem a spolupracovali s více jak 200 firmami. Jsme moc rádi, že někteří z nich si našli chvilku a napsali nám pár pěkných slov a co jim to přineslo.

Proškolili jsme přes 24 000 obchodníků, manažerů, operátorů, account manažerů, ředitelů a majitelů firem. Spolupracovali s více jak 200 firmami a vytvořili stovky manuálů a jsme moc rádi, že někteří z nich si našli chvilku a napsali nám pár pěkných slov a co jim to přineslo.

Play Video
eduard janda

Eduard Janda

Majitel
Eduard Janda Reality
Play Video
pavel hladký

Pavel Hladký

Obchodní a technický ředitel
Iframix
Play Video
radek novák

Radek Novák

Customer Success Manager
Freelo
Play Video
jan vlčko

Johnny Wolf

Majitel
Film Legends Museum
icon-man

Jakub Vetešník

Obchodník
T-Mobile

Akce byla už sama o sobě velmi originální a je to snad poprvé za můj život, kdy jsem dával pozor celý workshop! Specialista Filip byl velmi milý, a naučil nás něco, co by měl začít každý, aby byl v obchodě úspěšný!! Vřele doporučuji

Zobrazit celou referenci
icon-man

Karolina Kreibichová

Manažer
Conectart

Vedení worshopu bylo zajímavé, využité aplikace a nástroje pro mě byly novinkou, které zpříjemnily celkový dojem a efektivitu. Specialistky z Prospirio s námi na základě podkladů a cílů konkrétně určily pravidla pro změny využívání HO, včetně komunikace předání. Cením si rozborů jednotlivých argumentů a obav a otevření nových možností pro předávání ZV. Spolupráce byla příjemná a přirozená, bez strojenosti a všeobecných doporučení.

Zobrazit celou referenci
David michenka

David Michenka

Senior makléř
CYRRUS

Strukturovaná forma, příklady z praxe, interakce. Bylo to super. Skvělý tip s ChatGPT, jak si urychlit práci a využít na své pozici.

Zobrazit celou referenci
icon-man

Miroslav Martínek

Obchodník
Energie do domu

Filip Soukup vás dokáže upoutat i tam, kde u jiných přemýšlíte, co máte ještě nakoupit k večeři. V některých pasážích workshopu vzbuzuje dojem, že vám stál poslední půlrok za zády a denně sledoval jak a co děláte, proto teď ví přesně, co potřebujete ke kroku o kus dál. Skvělý a doporučuju

Zobrazit celou referenci
ales-lunak

Aleš Luňák

HR Recruiter
Benu

Minulý týden jsme s kolegy absolvovali druhou část workshopu pro recruitery z dílny Prospirio.
Naštěstí je Petr profík, poradil si i s našim rozpačitým startem a my mohli při workshopu uvést teoretické znalosti z první teoretické části do praxe. Workshop předčil naše očekávání, nejen Petr ale i my mezi sebou jsme se vzájemně obohatili o různé přístupy a postupy, jak vyjednávat nebo řešit konflikty.

Zobrazit celou referenci
vojtech sedlak

Vojtěch Sedlák

B2B manažer
CZC.cz

Honza je odborník na predaj. Dokáže perfektne namotivovať aj ľudí, ktorí stagnujú a potrebujú nakopnúť. Máme za sebou úspešnú spoluprácu, ktorú v budúcnosti rád zopakujem v prípade potreby.

Zobrazit celou referenci
stepan karoch

Štěpán Karoch

CSO
Shoptet

Na závěr úspěšného Q2 jsme si v rámci Shoptet Sales academy exkluzivně pozvali legendu sales mentoringu v ČR Honzu Laibla a navázali na náš první workshop, který pro nás Honza dělal před čtyřmi lety ještě za časů, kdy měl Shoptet 40 lidí a seděli jsme v rodinných kanclících na Francouzské. Prošli jsme toho opravdu hodně, od běžné argumentace až po témata jako mentální hygiena a motivace obchodníka. Honzo díky, náš obchodní arzenál je ready na Q3!

Zobrazit celou referenci
icon-man

Jakub Šindelář

Obchodník
NNTB

V nedávné době jsem absolvoval kurz obchodních dovedností pod vedením Filipa Soukupa. Ačkoliv podobně laděné kurzy jsem od něj viděl už párkrát, tak to vždy mělo velký přínos. Filip dokáže přizpůsobit řešení přímo na míru a obsahově kurzy neustále aktualizuje. Díky tomu tak obchodníkovi pomůže reagovat na aktuální námitky a pomůže řešit aktuální obchodní problémy. Dostanete se do kůže Vašich zákazníků, které lépe pochopíte a v konečném důsledku budete lépe připraveni jim komunikovat vhodné řešení. Pokud se chcete posunout v obchodování, je tohle přímo pro Vás. Kurz je pěkně strukturovaný, vše si odnesete v podobě akčních kroků domů. Důležité zlepšováky tak neskončí někde v šuplíku, ale pěkně zapadnou do vašeho obchodního procesu. Filipova energie a nadšení do obchodu je inspirativní a zůstane ve vás ještě dlouhou dobu po skončení kurzu.

Zobrazit celou referenci
daniel buran

Daniel Buráň

Sales manager
Damedis

Spoustu let jsem nebyl na školení a už dlouho jsem tušil, že sám za sebe jako obchoďák, potřebuji nový vítr do plachet a načerpat novou inspiraci a chuť do práce. Něco změnit a dělat to jinak než ostatní. Změnit systém přemýšlení a nastavení ve své hlavě, které už po těch letech bylo velmi „zkostnatělé“ 🙂 A jsem moc rád, že jsem si z mnoha nabízených vybral zrovna tento workshop. Petr je profík, na nic si nehraje, jde přímo k věci a přesně takový impulz a nový pohled na obchodní dovednosti jsem potřeboval. Moc díky, Petře!

Zobrazit celou referenci
daniel radulovic

Daniel Radulović

CEO
Memodo

Dvoudenní workshop s Filipem Soukupem na B2B akvizici náš obchodní tým nevyčíslitelně obohatil. Naučili jsme se mnoho nových a opravdu velmi přínosných postupů a praktik, které jsme druhý den workshopu aktivně zkoušeli v praxi. Filip je profesionál svého oboru a dokáže své znalosti a obchodní drive z praxe pohotově předat. Velmi doporučuji každému, kdo se chce v obchodě katapultovat o několik levelů, i když se jedná o pokročilého/pokročilou.

Zobrazit celou referenci
patrik bodnar

Patrik Bodnár

Sales
Shoptet Premium

Po piatočnom workshope s Petrem Vojnarem už viem čo do ďalšieho networkingu musím zlepšiť. Vďaka za super tipy🙏🏽Teším sa na opätovné stretnutie. Je dobré vidieť čo za blbosti dokáže človek robiť pri minútovom predstavení/ schôdzke.

Zobrazit celou referenci
icon-man

Štefan Kubica

Ředitel
Extéria

Výborne, interaktívne školenie. Akcia nebola o tom, že si školenie tzv. odsedím a vypočujem, ale účastník je doň priamo vtiahnutý a to je super. Pomohla mi v získaní nových prezentačných a argumentačných zručnostiach.

Zobrazit celou referenci

Pomáháme k prosperující budoucnosti. Pojďme začít.

Funkční tipy a návody od specialistů z oboru napasované přímo na váš konkrétní byznys. Proto je můžete aplikovat okamžitě.

Společně si definujeme cíle a strategii, která nám ukáže směr. Pomocí dílčích kroků je budeme plnit a v průběhu času vyhodnocovat.

Společně si definujeme cíle a strategii, která nám ukáže směr. Pomocí dílčích kroků je budeme plnit a v průběhu času vyhodnocovat.

Přihlaste se k odběru novinek a získejte navíc ZDARMA e-book na často kladenou otázku "Jak prodat i s vyšší cenou"

Každý týden se můžete těšit na rady a tipy ze světa obchodu a podnikání, které vás budou posouvat k lepším výsledkům. E-book je skvělým začátkem pro tvorbu prodejní strategie, ve které se zákazník nerozhoduje podle nejnižší ceny, ale na základě hodnoty, kterou on sám v produktu vidí.

Odeslaním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.