...

Máte dotaz? Chcete poradit?

Po–Pá: 8.00–18.00
Doporučujeme

Tipy pro váš byznys a vyšší výsledky v obchodě

Nejsme žádní influenceři. Berte to jako přátelský tip na něco, co může pomoci vašemu byznysu, výsledkům nebo vám samotným a s čím máme sami pozitivní zkušenost. Podařilo se nám u některých zařídit i lepší podmínky nebo nějaký bonus, tak mrkněte, jestli vám něco nevyřeší situace, které aktuálně řešíte.

Nejsme žádní influenceři. Berte to jako přátelský tip na něco, co může pomoci vašemu byznysu, výsledkům nebo vám samotným a s čím máme sami pozitivní zkušenost. Podařilo se nám u některých zařídit i lepší podmínky nebo nějaký bonus, tak mrkněte, jestli vám něco nevyřeší situace, které aktuálně řešíte.

Pro vedení firmy a podnikání

Osobní Asistentka

Objevte svět virtuálních asistentek, díky kterým budete mít pořádek ve vašich schůzkách, žádný hovor vám neunikne, každý váš důležitý dokument projde korekturou a nebudete muset platit balík peněz za asistentku na full time. Pokud jste Honzovi nebo Petrovi volali, tak s velkou pravděpodobností už jste s jednou z asistentek mluvili. Oba ji využívají od jejich začátků, tedy přes 10 let.

Freelo

Aby vaše aktivity měly řád, mohli jste si nastavit procesy, lépe jste vše odřídili a na nic jste nezapomněli, doporučujeme sáhnout po nástroji na projektové řízení Freelo nebo Lamael (níže). Sami s nimi máme bohaté zkušenosti a uvidíte sami, který nástroj vám bude sedět více. Doporučujeme oba. Freelo můžete navíc znát z našeho webináře Praktické využití online nástrojů v obchodě a ve firmě, kterého se účastnil spolumajitel Freela Karel Dytrych.

Česká Podnikatelská Aliance

Běžte si rozšířit seznam vašich byznysových kontaktů a objevte nové příležitosti na networkingu od České Podnikatelské Aliance. Na setkáních se můžete potkat s některým z našich specialistů. Pravidelně chodí na setkání Honza Laibl, Petr Bernadič a Filip Soukup.

Imper

Pod firmou Imper najdete dva super nástroje, které v našich firmách používáme. Prvním z nich je MERK. Jedná se o databázi všech firem v ČR, kterou určitě využijete, když znáte svou cílovou skupinu. Pomocí různých filtrů tak dostanete jak seznam firem, které vaše parametry splňují, tak kontakt na některého zástupce dané firmy. Druhým nástrojem pro rozšíření vašich klientů je nástroj LEADY. Stačí když máte web s návštěvností. Pomocí tohoto nástroje zjistíte, kdo na vašem webu byl, z jaké je firmy a rovnou i kontakt na něj. O Imperu a využívání datech v obchodě jsme mluvili na webináři Jak se bude prodávat v roce 2022, tak klidně na něj mrkněte. BONUS: Pokud ještě tyto nástroje nevyužíváte, stačí při registraci použít kód KazdyProdava, a tím získáte Leady na měsíc zdarma a Merk na 2 týdny.

Lamael

Stejně jako výše Freelo i nástroj Lamael vám pomůže přinést do byznysu řád a nastavit procesy. Sami máme s oběma nástroji bohaté zkušenosti a uvidíte sami, který nástroj vám bude sedět více. Doporučujeme oba. Martina Pavlíka, zakladatele Lamaelu, jste mohli vidět například díky rozhovoru s Petrem Bernadičem, který vyšel na Martina kanálu Time Toasters.

Lukáš Hrdlička

Zlepšete prezentační dovednosti díky online kurzu s Lukášem Hrdličkou, který z vás udělá sebevědomého řečníka jak na firemních poradách tak i na velkých konferencích. S Lukášem je skvělá spolupráce. Dokonce jsme s ním natáčeli Energeťák, tak se klidně zpětně podívejte a trochu si ho oťukejte.

Na schůzky

Wcard

Pokud vyrazíte na networking nebo na offline schůzku, tak je už pomalu nutností mít NFC vizitku, se kterou určitě zabodujete a odlišíte se od ostatních. Navíc dostanete váš kontakt na místo, kam potřebujete - do telefonu (potenciálního) zákazníka. Mrkněte na Wcard, kde si můžete vytvořit vizitky pro celou firmu. Navíc když zadáte v objednávkovém formuláři kód DIGITALIZUJ, tak máte 5 % dolu. O NFC vizitkách jsme se například bavili v Energeťáku, ale zmíněná firma již vizitky nevyrábí, proto jsme rádi, že jsme našli firmu novou!

Gobi

V letních dnech nebo při stresových schůzkách budete určitě rádi za trika, díky kterým nebude zrak klientů směřovat k vašemu podpaží a budete odcházet, jak se říká: “v suchém triku”. Petr s Honzou mají pár kousků ve svých šatních skříních a nedají na ně dopustit.

Pera Novák

K fyzickému notesu nebo na podepisování dokumentů se vám bude hodit stylové dřevěné pero od Pera Novák. Navíc si na něj můžete nechat cokoliv vygravírovat a je to super dárek, kterým rozhodně nikoho neurazíte.

Clever Minds

Pokud patříte mezi ty, kteří nedají dopustit na fyzický notes a pero (viz níže), tak utíkejte mrknout na diáře a zápisníky na míru od Clever Minds, které si vytvoříte podle vašich požadavků

Osobní rozvoj a další vzdělávání

Jan Melvil publishing

Kdo na sobě pracuje, určitě slyšel o nakladatelství Jan Melvil, které pravidelně vydává knihy na osobní rozvoj, life hacking, o byznysu, aktuálních tématech a přístupech. Každý z našich specialistů má minimálně jednu knížku ve své knihovně nebo formou audia a s žádným výtiskem rozhodně neuděláte chybu. Majitel Tomáš Baránek byl navíc i jedním z hostů na našem prvním webináři.

Mladý Podnikatel

Nesmí tu chybět ani podcast Mladý Podnikatel, který pravidelně vydává rozhovory se zajímavými hosty ohledně aktuálních témat. Dokonce tam najdete i rozhovor s naším specialistou Petrem Bernadičem, kde se zaměřili na vedení týmu. Doporučujeme Jirku Rosteckého sledovat i na sociálních sítích, protože se tam dělí o zajímavé myšlenky pro byznys a také vám neunikne žádný nový díl.

Myslíte, že byste tu také měli být, nebo máte tip na nějakou firmu či podcast?
Tak napište naší marketérce Lucii na info@prospirio.cz.

Přihlaste se k odběru novinek a získejte navíc ZDARMA e-book na často kladenou otázku "Jak prodat i s vyšší cenou"

Každý týden se můžete těšit na rady a tipy ze světa obchodu a podnikání, které vás budou posouvat k lepším výsledkům. E-book je skvělým začátkem pro tvorbu prodejní strategie, ve které se zákazník nerozhoduje podle nejnižší ceny, ale na základě hodnoty, kterou on sám v produktu vidí.

Odeslaním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Počkejte ☝️ Už koluje po vašem obchodním oddělení PlayBook prodejních stylů? Stáhněte si ho ZDARMA

Odpoví vám na otázky jako:
⏱️ Jak uzavírat obchody rychleji a s menší námahou?
🤝 Jak mít dlouhodobě výkonný obchodní tým
💰 Jak duplikovat výsledky nejlepšího obchodníka?