...

Máte dotaz? Chcete poradit?

Po–Pá: 8.00–18.00
Jak se stal Patrik Keyř úspěšným obchodníkem i bez onlinu! (Díl 2)

Jak se stal Patrik Keyř úspěšným obchodníkem i bez onlinu! (Díl 2)

V dalším Energeťáku jsme vyzpovídali Patrika Keyře, který se nespoléhá na osud, ale jde si úspěch vybojovat. Ještě neodmaturoval a už řídí firmu.
V dalším Energeťáku jsme vyzpovídali Patrika Keyře, který se nespoléhá na osud, ale jde si úspěch vybojovat. Ještě neodmaturoval a už řídí firmu.

Když máme před sebou člověka-obchodníka, který se nespoléhá, že se mu úspěch „stane“. Dokáže vzít osud do vlastních rukou, vyhrne si rukávy a ten úspěch si vybojuje, je to pro nás velkou inspirací a motivací.

V nejnovějším Energeťáku jsme měli příležitost vyzpovídat Patrika Keyře, který právě takovým člověkem-obchodníkem je. Přestože ještě ani neodmaturoval, jeho přístup a způsob myšlení o obchodě a podnikání je obdivuhodný.

Patrik je zakladatelem a CEO firmy Sepatos. Zákazníkům dodává prémiovou péči o obuv – mytí, čištění, péče, opravy… navíc vaši obuv vyzvedne a zase přiveze zpět přímo k vám do kanceláře nebo domů. (Přiznáváme se, že jsme v Prospirio a v dalších našich firmách Patrika a Sepatos nejednou využili a jsme nadšení). Smyslem firmy Sepatos ale není, jak by se na první pohled mohlo zdát, „jen“ silně nadstandardní péče o obuv. Její hlavní DNA spočívá v pomoci lidem, konkrétně v šetření času. Každý malý krok se totiž počítá a není nutné ihned spasit svět. 

Impulzem pro Patrika byla jeho vlastní zkušenost. Jednou ho při čistění bot napadlo, že ho vlastně takto trávit čas nebaví. Následovala myšlenka: pokud to trápí mě, určitě se najdou i další, kteří mají stejný problém.

A nyní přichází ta zásadní část celého Patrikova příběhu.

Přestože je Patrik výrazně mladá generace, nevydal se cestou psaní statusů na sociálních sítích a „čekání“ na zákazníky.

Patrik vzal osud do vlastních rukou. Ve svém telefonu měl čísla na 400 známých. Všem, jednomu po druhém, zavolal. Jak to dopadlo se dozvíte v rozhovoru.

Dnes Patrik vede vlastní firmu, najímá zaměstnance a hledá nové spolupracovníky. Připomeneme, že Patrik ještě ani neodmaturoval!

Patrikův příběh je inspirativní. Jsme rádi, že jsme pro tento Energeťák získali právě jeho.

Pokud i vaše zkušenost potvrzuje, že cestu k úspěchu dláždí proaktivní jednání, tento Energeťák bude přesně pro vás!

PS: Budeme rádi za vaše postřehy a zpětnou vazbu. Pokud by vás napadlo, komu dalšímu by se rozhovor líbil a mohl by mu přinést inspiraci, pošlete mu ho.

PPS: Chcete vědět o dalším Energeťáku? Přihlaste se k odběru novinek na webu nebo si nás přidejte na Facebooku a YouTube.

Přejeme vám úspěšné obchody

Petr Bernadič a Honza Laibl

Host Energeťáku

Sdílejte článek s přáteli

Autor článku

Co-founder | Specialista na tvorbu byznys strategií a propojení marketing & sales (founder Channel Partners holding)

Máte dotaz? Chcete s něčím poradit?

Jsme tu pro vás. Můžete nám zavolat nebo napsat e-mail a určitě to společně vyřešíme.