...

Máte dotaz? Chcete poradit?

Po–Pá: 8.00–18.00
Geniální prezentátor neexistuje. Jen ten, který se geniálně připravil, říká Lukáš Hrdlička (Díl 3)

Geniální prezentátor neexistuje. Jen ten, který se geniálně připravil, říká Lukáš Hrdlička (Díl 3)

Už jen představa vystupování před lidmi způsobí mnoha lidem větší stres než návštěva zubaře nebo podání daňového přiznání. Jak tedy na skvělé prezentace?

Nejen v obchodě je důležitá prezentace. Ať už představujeme produkt nebo službu klientům. Vypichujeme důvody pro svou spolupráci se zaměstnavatelem na pohovoru. Snažíme prosadit náš nápad mezi kolegy na poradě nebo oslnit při konferenci na pódiu.

Všechny tyto aktivity mají jedno společné. Geniální prezentátor neexistuje. Všichni lidé, jejichž prezentace vás pohltily, mají za sebou nespočet hodin příprav. Dny a týdny trénování. Neustálý boj se svými vlastními strachy a obavami. Jak to zvládnout efektivněji?

V nejnovějším díle Energeťáku jsme si povídali s Lukášem Hrdličkou o cestě za úspěšnou prezentací.

Lukáš Hrdlička je koučem prezentací, kde pomáhá dělat z lidí skvělé řečníky. Současně je majitelem platformy Flipslides pro tvorbu a úpravu prezentací. A navíc ho najdete jako řečníka na TEDu.

Lukášova cesta je dlážděna praktickými zkušenostmi a věříme, že vás inspiruje stejně jako nás.

Jak se tedy stát skvělým řečníkem a mít geniální prezentace? Podívejte se na video nebo si rozhovor poslechněte jako podcast – Spotify a Apple Podcast.

PS: Budeme rádi za vaše postřehy a zpětnou vazbu. Pokud by vás napadlo, komu dalšímu by se rozhovor líbil a mohl by mu přinést inspiraci, pošlete mu ho.

PPS: Chcete vědět o dalším Energeťáku? Přihlaste se k odběru novinek na webu nebo si nás přidejte na Facebooku a YouTube.

Přejeme vám úspěšné obchody

Petr Bernadič a Honza Laibl

Host Energeťáku

Sdílejte článek s přáteli

Autor článku

CEO | Specialista na zvyšování ziskovosti, vedení týmů a obchod (founder Prospirio)

Máte dotaz? Chcete s něčím poradit?

Jsme tu pro vás. Můžete nám zavolat nebo napsat e-mail a určitě to společně vyřešíme.