...

Máte dotaz? Chcete poradit?

Po–Pá: 8.00–18.00
Znáte “volací procházky”?

Znáte “volací procházky”?

Telefonování v práci nebo doma vás může brzy omrzet. Zkoušeli jste volat venku na procházce, v přírodě či v parku? Telefonování venku přináší mnoho výhod.
Telefonování v práci nebo doma vás může brzy omrzet. Zkoušeli jste volat venku na procházce, v přírodě či v parku? Telefonování venku přináší mnoho výhod.

Svátky jsou za námi a vám se nedaří stále dostat do pracovního módu. Nebojte, nejste sami. Potkala jsem se se dvěma skupinami obchodníků po Novém roce a polovina trávila svátky velmi aktivně a sportovali. O to horší bylo znovu zasednout mezi čtyři stěny v zasedačce. Naopak druhá skupina pojala svátky pohodově a měli problém se rozjet.

Na pracovní znovunaladění vám doporučuji volání venku! Jestli vám to přijde šílené a nereálné, tak si to běžte vyzkoušet a pak mi napište, jak se vám to líbilo. 

Za mě je to super věc, kdy spojíte příjemné s užitečným. Vezmu si sluchátka a jdu na procházku. A po celou dobu co jdu, tak volám. Stačí vám na to krátká příprava. Jenom jméno, příjmení, kontakt a tabulku, kterou mohu v klidu otevřít i na telefonu. 

Jaké jsou výhody? 

Za mě rozhodně efektivita. Jsem na čerstvém vzduchu a zároveň pracuju. Nemusíte chodit desítky kilometrů, ale i krátká trasa se dá takto efektivně využít.

Druhou výhodou je skvělý pocit z toho, že jsem čas strávila příjemně. Znáte to, občas jsou dny, kdy vás práce nebaví a musíte se do toho nutit. Ideální čas jít ven. 

A co když se vám zrovna něco nepovede? Nevím, jak vy, ale já se jdu projít. Ideální stav, když jste rovnou venku. A jestli se vám něco nedaří po telefonu s (potenciálními) klienty, potkejme se na konzultaci nebo workshopu a zapracujeme na tom. 

Hodně nachozených kilometrů v novém roce

Autor článku

Specialista na zákaznickou péči a prodej po telefonu

Máte dotaz? Chcete s něčím poradit?

Jsme tu pro vás. Můžete nám zavolat nebo napsat e-mail a určitě to společně vyřešíme.