...

Máte dotaz? Chcete poradit?

Po–Pá: 8.00–18.00
Rozvoj CEO a majitelů firem: Co vám přinese investice do vzdělávání vedení

Rozvoj CEO a majitelů firem: Co vám přinese investice do vzdělávání vedení

Workshopy, vzdělávání, konference – nicméně to všechno spíše pro vaše zaměstnance. Nezapomínáte přitom na sebe, CEO a majitelé firem?
Workshopy, vzdělávání, konference – nicméně to všechno spíše pro vaše zaměstnance. Nezapomínáte přitom na sebe, CEO a majitelé firem?

Workshopy, vzdělávání, konference – nicméně to všechno spíše pro vaše zaměstnance. Nezapomínáte přitom na sebe? Vzdělávání a rozvoj vedení firmy, zejména pro CEO a majitele podniků jako jste vy, je klíčovým faktorem úspěchu a růstu. Tím, že se budete vzdělávat, půjdete nejen příkladem svým zaměstnancům, ale skoro až automaticky budete vždy o krok napřed před konkurencí. V dnešní rychle se měnící podnikatelské sféře je vzdělávání vaše největší výhoda. Zjistěte, jaký workshop by vás mohl vytrhnout z kolečka operativy a přesunout do strategického vedení. 

Proč je vzdělávání klíčové pro vedení firmy?

Role CEO a majitelů není žádná sranda. Řeší vše od strategického plánování přes řízení lidí až po sledování měnících se trhů a nových technologií. Žijeme v dost dynamické době a změny se na nás valí ze všech stran. Často kvůli tomu upozadíme právě svůj rozvoj. Vzdělávání je ale zásadní pro získání nových dovedností a znalostí, které vám pomohou čelit těmto výzvám. 

Workshop není školení

Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak se vzdělávat a rozvíjet, je účast na workshopech. Pozor – NE školení. Kolikrát jste se nachytali, dorazili na školení, kde jste 8 hodin čučeli na prezentaci a praktické využití? NULA. Neříkám, že jsou všechna školení takováhle, ale znáte to – výjimka potvrzuje pravidlo. 

Workshopy jsou specifické – měly by mít hlavně právě tu praktickou část, kde si všechno (nebo to, co je pro vás relevantní) přehodíte pak jednoduše na váš byznys a implementujete do vaší reality. Mým workshopem „Svoboda pro CEO“ prochází přední CEO a majitelé firem, kteří řeší reálné výzvy a já jim na to z pozice seniornějšího profíka a zakladatele několika firem odpovídám z mých vlastních zkušeností a nejen to… 

Workshop je postaven na vzájemném sdílení know-how – protože kdo říká, že zrovna vy jste si neprošel/la výzvami, které v dnešní době řeší někdo jiný a vy tak můžete pomoct? No a naopak… Někdo může podat pomocnou ruku právě vám. Navíc prostě zjistíte, že v tom nejste sami, což je super pocit sám o sobě. Ať máte sebevíc specifickou firmu, na úrovni majitele a CEO řešíme všichni vesměs to samé. 

Minimum teorie a maximum zkušeností z praxe 

Teorii má téměř každý zmáknutou, problém nastává, když se to má převést do praxe. Protože většinou na to ani nezbývá čas. Znám to sám. Četl jsem snad desítky knih o strategickém vedení, jak si to nastavit, naplánovat, jak zvládat lépe time-management, co řešit, co nechat být no a ve výsledku to stejně většinou ztroskotalo na tom, že jsem nevěděl, jak vůbec začít

Zase jsem se dostal do toho křeččího kolečka a z něj se sakra špatně vystupuje. Workshop „Svoboda pro CEO“ je tedy hlavně o praktických dovednostech a konkrétních tipech, které právě můžete využít k tomu, abyste získali více času na strategické vedení. Prostě abyste furt jen nehasili požáry. A protože vím, že každá firma je unikátní, zakončujeme workshop domluvou na termínu 2hodinové individuální konzultace, což znamená, že každý účastník dostane prostor pro řešení svých specifických otázek a problémů. Tím se zaručuje, že každý CEO a majitel firmy získá hodnotu přizpůsobenou svým potřebám.

Nové obchodní příležitosti

Jedním z největších přínosů účasti na workshopu je možnost setkat se s ostatními lídry, kteří mají podobné zkušenosti a výzvy, jak už jsem zmiňoval výše. Tento networking umožňuje výměnu myšlenek a strategií, což může vést k novým obchodním příležitostem a partnerstvím. Pro vedení firem je klíčové mít přístup k síti zkušených profesionálů, kteří mohou nabídnout podporu a inspiraci. Takže takový win-win. 

Vzdělávání a rozvoj vedení firmy je investicí do budoucnosti podniku. Předpokládám, že sami nechcete spát na vavřínech a místo nahoru, táhnout firmu dolů. Účast na otevřeném workshopu „Svoboda pro CEO“ poskytuje příležitost k praktickému učení, individuálním konzultacím a networkingu s ostatními lídry. Nechte se inspirovat a zjistěte, jak moc může být rozvoj vedení pro vaši firmu přínosný. Budu se na vás těšit. 

Sdílejte článek s přáteli

Autor článku

Specialista na strategické řízení (founder Česká Podnikatelská Aliance & IMCO)

Máte dotaz? Chcete s něčím poradit?

Jsme tu pro vás. Můžete nám zavolat nebo napsat e-mail a určitě to společně vyřešíme.